| FloryTrandafir a întrebat:

O sa incep direct cu intrebarea pentru ca daca stau sa povestesc nu mai termin pana la anul la cat de lunga este si cat de dureroasa si dificila este!
Am 19 ani si sunt cu un baiat de 19 ani de 4 luni de zile, ne iubim foarte mult, insa avand problemele care le am, daca a-ti observat din postarile anterioare si acum e mama exagerata cu mine cu pedepse fara net fara iesiri telefon vorbit etc.
Ei bine ma gandeam sa plec de acasa credeti ca m-ar putea obliga sa ma intorc acasa cu forta?
Din cate stiu avand majoratul implinit... stiu ca se poate si ca daca nu doresti a te mai intoarce acasa nici macar politia nu te poate obliga daramite ei...
Ideea e ca sunt pedepsita cum am zis sus straight face si mi-a interzis pana si cu prietenul meu sa mai fiu.
Nu mi se pare corect. Daca a-ti sti povestea toata si tot ce traiesc eu si cat ma doare si ce simt si cum ma simt mie mi-ati da dreptate pot baga mana in foc!
Am nevoie de ajutorul vostru...nu as vrea sa ii fac sa sufere mai ales tata care este prin straini si munceste din rupte in strainatate sa imi faca un viitor frumos...
Dar m-am saturat de cum face mama de cum imi dirijeaza viata si de cum ma manipuleaza...
Va rog ajutati-ma si spuneti-mi raspunsul si parerea voastra la intrebarea mea de sus... Dau fundita! Va multumesc din suflet!

2 răspunsuri:
| FloryTrandafir explică:

Si stiu ca ve-ti spune ca sa vorbesc cu ea. credeti-ma ca nu ai cu cine vorbii! sad

| IvyChris a răspuns:

Lasa un ID de mess, sunt prea multe de spus pentru a le putea baga pe toate intr-un amarat de comentariu.