| brunettebarbie a întrebat:

Paii. este un baiat la scoala care imi cam place de mai bine de un an si mi-as dori sa-l pot face sa ma placa si el. Ne intelegem super si de curand i-am spus ca il plac. Situatia insa nu s-a schimbat deloc. Din cand in cand se mai joaca cu mana in parul meu si se uita mai special la mine, dar in rest nu sunt alte semne cum ca m-ar simpatiza / placea. Ce sa fac? sad Dau funda pentru cea mai buna solutie.; o3

Răspuns Câştigător
| JoYtheAngel a răspuns:

Eu sunt baiat si te sfatuiesc sa vorbesti cu el adica intr-un moment cand il prinzi singur undeva intreaba-l daca simte ceva pentru tine. sper sa iti fiu de ajutor.sunt in aceeasi situatie laughing.bft

1 răspuns:
| alexandra2859 a răspuns:

Pai poate nu te place sau daca tu il placi asa mult spune-i de mai multe ori si fa ce simti tu ca este bine daca dupa a 2 oara dupa ce iai spus nu da niciun semn inseamna ca nu te placesad