| RoxxuInna a întrebat:

Pana la 12 trebuie sa fac o felicitare de paste pentru profa de istorie si nu stiu ce sa scriu... ce urare
plssss help me!

Răspuns Câştigător
| alecsaaa_4214 a răspuns:

In zi de sarbatoare can clopote bat lumanari aprinse cu sufletul curat sa spunem impreuna "HRISTOS A INVIAT"
Hristos a inviat! Un inger alb pe o lalea va treceazi prin casa ta si iti va spune bland, soptit: "PASTE FERICIT"!

3 răspunsuri:
| Madi_8495 a răspuns:

Buna! Pai poti sa scrii ceva de genu:"SARBATORI FERICITE","PASTE FERICIT","TOT CE VA DORITI SA SE INDEPLINEASCA","Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, sa aveti parte de multa caldura in suflet si in casa, bucuri..."
sti chesti din astea sau scrii pe google urari de pasti:d

| gyna201 a răspuns:

Sunt zile cand trebuie sa ne reamintim sa fim mai buni, mai plini de dragoste cu inima calda si mai deschisa, cand lumina sfanta coboara in casele si in inimile noastre...
PASTE FERICIT! si a doua Fie ca Lumina Sfanta a acestei mari sarbatori sa va calauzeasca pasii, sa va aduca sanatate si fericire care sa dainuie vesnic in preajma voastra! HRISTOS A INVIAT!

| gyna201 a răspuns:

Cica stupid dupa ce ca te-a ajutat omuloh go on