| TeoTyo a întrebat:

Pe data de 5 octombrie implinesc 13 ani si nu am nici o idee despre unde as putea sa.mi fac ziua.(
ar fi ok acasa dar...) nu mai vreau sa fac dezastru. La 13 ani vreau sa fie ceva mai special dar nu la Mec sau la locuri de joaca laughing)))). Dati.mi si idei de jocuri daca vreti! DAU FUNDA! RAPID! :*

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu prea ai in loc in afara de plimbari prin parc, un restaurant/fast food. La varsta ta e inca devreme pentru cubluri si alte prostii. Ideal ar fi acasa dar zici ca-ti provoaca prea mult deranj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e ok să o faci acasă.