| abcdefg_8927 a întrebat:

Buna TPU... Pentru cei care folosesc Google Chrome am o intrebare. Cand deschideti pe New tab imi apare ceva cu 'fun dial' si as vrea sa stiu cum sa scap de el. Fundaaa Msss happy

2 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Si mie imi apare posibil sa fi descarcat ceva dar e o probleme acolo mie imi apare niste casute unde poat aparea facebook si jocuri pe crare ai intrat si cu chestia aia ii mai usoar sa inti pe alte sisteuri in loc sa mai scrii funda?

| AncaVG a răspuns:

Ai putea sa intri la setari (la cheita aceea din dreapta), si gasesti acolo la pornire, aspect, ai tot ce iti trebuie acolo si poti modifica asa cum vrei