| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 saptamani este ziua mamei mele si as vrea sa ii fac un cadou special Handmade! O iubesc enorm pentru tot ceea ce a facut pentru mine si vreau sa ii ofer un dar pe care sa il tina minte pentru cat mai mult timp! Sper ca ma puteti ajuta! FUNDAA MAREEEE!

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

- Un power point cu poze cu voi in momente frumoase
- O filmare cu urari de la cei dragi
- un album foto cu poze cu familia voastra
Uite aici mai multe detalii si idei http://www.surprizewow.com/blog/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Găseşti aici cercei superbi https://www.facebook.com/SuperSimoBoutique.

| Sweety27 a răspuns:

Iti pot trimite eu un cadou frumos, bijuterii placate cu aur (cercei, inel), doar sa-mi spui in ce suma vrei sa te incadrezi

| Láríìśàá a răspuns:

Poți să-i cumperi un set de pahare și o felicitare, sigur o să le folosească. Nu uita că poți să-i zici un sincer : - „ La mulți ani " și gata, contează că o iubești și atât. Sper că te-am ajutat