| Saya_1767 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face mamei mele?
As vrea sa fie ceva mai special, sa tina minte aceasta aniversare.

Dau funda pentru cea mai buna idee.

9 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Pai.

Ai putea sa ii iei un lantisor o bijuterie ceva frumos. Un parfum bun, o floare frumoasa.

Ai putea sa faci un tort tu singura sau ajutata de cineva, dar sa fie facut de tinelaughing si sa faci o poza cu tine si cu ea si s ai`o pui in rama. Fa un filmulet cu poze cu tine si cu ea si poate si cu tatal tau si pune`il atunci cand ii dai cadoul si tortul.

Sau daca vrei fa`i ceva de mana. dar nu ccred ca o sa-l poartelaughing

Si sa ii iei totusi si o floare acolo. Ce sa-i iei, cand o sa ai banii tai de pe munca ta o sa ii iei mult mai multe! acum rezuma`te la ce potihappy

| daiana a răspuns:

Niste accesorii hand-made(cred ca gasesti un magazin la tine in oras).
un inel/o pereche de cercei/un colier. fiind hand-made sunt unicate si au mai multa valoare...
sunt mult mai apreciate pentru munca depusa.

| DEBrown a răspuns:

Daca stii desenul Viata cu Louie erau mai multi copii acolo care vroiau sa le faca cadouri mamelor lor de ziua mamei:

Ginny ii lua mamei ei un colier
Glen Glen o ducea la restaurantul ei preferat si ii dadea un album cu fotografii de familie
Louie facuse curat in toata casa
big grin

Poate una din astea e bunalaughing

| scumpete a răspuns:

I'ai un lantishor cu initiala tha saw initiala ei ( ma refer la nume)love struck

si mamelor le plac lucrurile dulci, gen poezioare cu mamele, flori, si sa ii spui ca o iubestilaughing)

| positivity a răspuns:

Pai ii poti lua un buchet de floricele.

Ciocolata.

Un parfum.

Un lantisor cu numele ei.

Papucei de casa.

O cana cu "Te iubesc Mamy".

| Reek54 a răspuns:

Oh my God, Vibrator! =), daca n-a imbatranit.

| Carmensitarockon a răspuns:

Sau poti sa ii cumperi o hartie care de gaseste mai peste peste tot...,, pentru cea mai buna mama"...mamei mele i-a placut la nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i daruiesti un cos cu fructe. Si la inminarea lui sa o asociezi pe mama ta cu insemnatatea si unicacitatea fiecarui fruct, ar fi asa un cadou verbal dar sa-i atingi inima mamei.

| bebitssa a răspuns:

Sa faci o poza calumea cu ea...
Si dupa aia sa o pui in rama frumos. Ar fi super incantata love struck