| NoName2105 a întrebat:

Peste cateva zile o sa imi iau un hamster...hamster pitic cred...cum se cresc aceste animale? Ce conditii trebuie sa aiba? Ce accesorii sa ii cumpar sau sa ii confectionez? funda!

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Hamster pitic;))nu am auzit de asa ceva si eu am hamster,o tin intr-o cusculitza galbena,le gasesti la magazine de animale in toate culorile,si inauntru au tot ce iti trebuie,butoias pentru apa,rumegus in care sa doarma, o roata ca sa alerge si na, depinde ce mai vrei tu.si mananca seminte de floarea soarelui crude,alune,castraveti, patrunjel, nuci
www.animalutze.ro