| Anne_1755 a întrebat:

Peste vreo saptamana o sa ma intalnesc cu o prietena pe care nu am mai vazut-o de vreo 3-4 ani si as vrea sa-i cumpar ceva.Problema e ca nu am nici o idee. Daca ati putea sa`mi dati ceva sugestii ar fi perfect. Ofer fundita pentru cel mai bun raspuns.love struck

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Daca nu v-ati mai vazut demult ai putea sa-i iei ceva mai scump. Gen un mp3 sau un mp4. Am vazut chesti de ascultat muzica pana in 100 de lei in magazine. Ai putea sa-i iei o bluza mai de firma dar daca nu v-ati mai vazut demult nu prea ii stii marimile. Ai putea sa-i iei o trusa de machiat cu de toate daca stii ca ii place sa macheze. Acum depind ce ii place ei si ce varsta are. Lasa niste detalii mai multe la intrebare si o sa-ti mai dau niste idei.

| bOse a răspuns:

Un trandafir rosu, sau o floare oarecare.

O sa aprecieze cel mai mult.

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Pai daca zici ca sunteti prietene aveti amintiri imp. iai ceva care sai aminteasca de prietenia voastra

| Anne_1755 explică:

Poi are 16 ani, 1. 70, ii plac foarte mult accesoriile.Am uitat sa precizez ca vine din alta tarahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa. i cumperi. un colier.happywinking!

| corYna_9086 a răspuns:

Cel mai bun cadou e:
daca aveti poze impreuna si amintiri frumoase
poti sa ii faci un afis amintind de amintirile petrecute impreuna si sa lipesti niste poze happy
sau sa faci un album in loc de afis
ar fi mult mai apreciat decat orice cadou scump