| NuAvemNume a întrebat:

Poate intrebarea mea pare stupida. Dar cum as putea sa-l fac pe fostul prieten sa tina din nou la mine? Tin sa mentionez ca nu are pe altcineva si ca ne-am despartit a fost vina mea. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da-i telefon si intreaba-l ce mai face...

| NuAvemNume explică (pentru express11):

Vorbim ca inainte. toata ziua laughing

| express11 a răspuns (pentru NuAvemNume):

Iesiti naibii la plimbare, la club.crezi ca el nu-si da seama?

| Lykan a răspuns:

Mai intai ar trebui sa-i ceri scuze daca e suparat tare pe tine ar fi bine sa fie una completa apoi incercati sa rezolvati problema care va dus la decizia pentru a o evita pe viitor daca inca mai tine putin la tine in momentul in care o sati ceri scuze te va ierta si veti fi din nou impreuna dar daca nu te mai iubeste incearca sa reaprinzi scanteia ceea ce va facut la inceput sa fiti impreuna mult noroc