| AndreeaaaaX a întrebat:

Buna TPUhappy! Prietena mea are 12 ani si are 1.62 metrii inaltime! Ar vrea sa stie cam cate kg e normal sa aiba la varsta ei! Eu am 14 ani si 1.66 metrii inaltime...Eu cate kg ar trebui sa am pentru varsta mea? Fundaaa:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| lollipop_6643 a răspuns:

Uita-te p siteul asta si vezi limitele normale de greutate http://www.steroids.ro/culturism/greutatea-ideala.html
Sau scrie pe google "calculator greutate ideala " si acolo i-ti faci testul :P

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Prietena ta cam 50-52 kg
Tu: 54-56 cam asa.

| narcisa a răspuns:

Ea cam 50-55 iar tu 57-60(dupa inaltime)
eu am 13 si am 52 iar ea cam 48 iar tu cam 62(dupa varsta)
asta e parerea mea

| Ionut a răspuns:

Pentru baiat depinde si masa musculara si asta cantarestewinking

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Ar trebui sa ai dupa inaltime cam 56 de kg cam asa cevahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea maxim 52, iar tu in jur de 50-56 poate chiar putin mai mult