| Airplane a întrebat:

La varsta de 13-14 cate kilograme ar trebui sa am si cati metrii in inaltime? Ms.

Răspuns Câştigător
| Bianka a răspuns:

13-14 ani.pai depinde de inaltime, nu toata lumea e la feloh go on Nu stiu daca scrie undeva cate kg trebuie sa ai la o anumita varsta.sau inaltime.
Chestia este ca trebuie sa ai cu 10 kg mai putin decat inaltimea. ex:
1. 65 m -> 55 kg big grin

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La varsta ta ar fi bine sa ai 1. 70 si 60 kilograme happy

| saymoon a răspuns:

La varsta de 13-14 ani ar trebui sa ai cam 1. 55-1. 60, si cam 45- 50 kg, cam atat ar trebui, dar nu este o regula, atat ar trebui ca sa fie bine pentru sanatate.
Dar parerile pot fi impartite.

| Tudor_6050 a răspuns:

Salut, Denise eu am 16 ani.happybig grin. Dar la 14 ani eu aveam vreao 50 de kilograme(eadevarat nu prea mananc) si cam 1 metru, 12.Cred(nu stiu nici eu).happybig grin. Sper sa te ajute.Craciun fericit, sarbatori fericite sa-ti dea Bunul Dumnezeu tot ce-ti doresti.happybig grin.Multumesc de ascultare.happy.

| ErickEmil a răspuns:

Ar trebui sa ai 1. 70-1. 72 si vreo 62 kg pls funda
! carnaciori buni la Doofensmirt!