| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

Prietena mea cea mai buna crede ca imi place de baiatul de care ii place si ei, dar eu i-am spus ca nu si nu vrea sa ma creada si ne-am certat sad. Ce sa fac ca ea sa ma creada ca nu imi place de acel baiat?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| D3eaa a răspuns:

Hei.dupa parerea meai i'as arata ca nu il plac ''daca e adevarat ca nu il placi''asi fi cu alt baiat si ne'am lua in brate in fata ei.si ale chesti ce fac un cuplu.pana o sa isi dea seama.tu ar trebui sa i zici ca daca iti placea de baiatu ala nu ai mai fi cu baiatu asta.parerea mea...succes fa ce trebuie sa faci

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iesi cu altul si spune-i ca s-a inselat crezand ca tie iti place de baiatul pe care ea o place (te prefaci ca iesi cu alt baiat doar sa vada ca nu ai intentii in ala ala ei).

| kidulinha a răspuns:

Ajut-o sa fie cu baiatul de care ii place.
Spune-i ca prietenia voastra conteaza enorm pentru tine si niciodata nu ai face asa ceva, niciodata nu te-ai gandi la un baiat pe care ea il place :*
si spune-i ca o iubesti >big grin

| Ciufuliciii a răspuns:

Sa stii ca o prietenie se bazeaza pe incredere si sacrificii.
Daca ea nu vrea sa te creada, e problema ei, nu are incredere in tine, si daca s-a certat cu tine din cauza unui baiat, e clar ca nu e prietenie, e amicitie!tongue

| StaceyG a răspuns:

Daca esti prietena buna cu acel baiat.ai putea sa ii spui prietenei tale ca sunteti doar prieteni si atat si ca nu esti genul de fata sa ii iei prietenul prietenei celei mai bune.Bafta!

| croncH a răspuns:

Pai cel mai bun lucru ar fi sa-ti gasesti un "gagic" repede...ca poate asa va crede ca nu il placiwinking!? FUNDITA!?

| razvanel112 a răspuns:

Pai faci in urmatorul fel... intri pe messenger ii dai linkul asta http://www.tpu.ro/......-nu-si-nu/ si sa vedem ce va zice... cred cai cea mai buna idee

| sexygirl_3989 a răspuns:

Pai fata gaseste tii si u unu si s-a rezolvat daca tot nu te crede vrea cearta succes