| Khaledsk8teru a întrebat:

Prietena mea e cu 7 luni aproximativ,mai mare decat mine,ce sa fac? ea imi spune ca ma iubeste, si eu o iubesc.dar sunt unii care imi spun piticu' sau chestii de genul asta si ma deranjeaza.

Răspuns Câştigător
| OlariuRox a răspuns:

Nu pune la suflet rautatile tuturor, daca va iubiti puteti trece peste orce.
Nu conteaza diferenta de varsa si iubirea care curge prin venele voastre tongue iubiti-va mult!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băii oameni. Când o să vă trăiți viata fără să vă găndiți la părerea celor din jur?! Lasă-i să vorbească. Cănd degetul lor arătător te barfește, degetul tău mijlociu să îi salutewinking

| Xenia16 a răspuns:

Nu ii mai baga in seama, fi indiferent, nu este problema lor daca esti mai mic la varsta decat prietena ta. Ei ar trebui sa se uite in oglinda apoi sa vorbeasca

| aandraa98 a răspuns:

Nu conteaza difernta de varsta mai ales cand e atat de mica.Atat timp cat va iubiti nu conteaza ce cred ceilati!

| copchiluexe a răspuns:

Sall, eu spun sa ii spui si tu ce simti. iar pe cei ce te fac pitic ar trebui sa-i pui la respect si sa nu iti mai pese ce zic alti ca altfel o sa stai singur toata viata ta! bafta