| PufuleteZapacit09 a întrebat:

Printre like-urile unei pagini de facebook se numara numai persoanele cu cont de facbook care au dat like sau si paginile care au dat like? Funda+Vot la cel mai bun raspuns!:*:*[Scz de categoriebig grin]

Răspuns Câştigător
| dianaturcanu a răspuns:

Nu. Iti apar doar cele de la persoane. Cele de la pagini nu pot mari numarul de likeuri, dar poti vedea si paginile care ti-au dat like, daca esti admin/a happy

7 răspunsuri:
| alexandra_4554 a răspuns:

Buna, fie ca ai cont pe facebook sau doar o pagina poti vizualiza alte pagini, sau vedea alte profiluri de facebook si poti da like, adica fie cu cont, fie cu psgina este acelasi lucru

| PufuleteZapacit09 explică (pentru alexandra_4554):

Asta am inteles dar de exemplu daca 20 de persoane cu cont de facebook au dat like la o pagina...pe pagina respectiva va arata ca sunt 20 de aprecieri.Pe langa astea 20 de apreciei 5 pagini dau like...alea 5 like-uri apar pe profilul paginii respective? Apar 25 de aprecieri sau doar 20?

| alexandra_4554 a răspuns (pentru PufuleteZapacit09):

Apar 25 de like

| PufuleteZapacit09 explică (pentru alexandra_4554):

Pai si la mine dc nu apar?sad

| PufuleteZapacit09 explică:

Ca la mine pe pagina nu apar like-urile date de pagini...ci decat cele date de persoane cu cont de facebook.