| all3yram a întrebat:

puteti sa-mi da-ti si mie niste statusuri pentru viata de c***t... fundita cele mai triste...:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

Hei :X! Am niste statusuri triste pentru tine :
Zambete. Priviri desprinse din vise. Inca mai sper la cele promise. De ce imposibilul nu este permis? De ce imi doresc doar ce`i interzis
Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat!

E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc. traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata

tristete amara/coboara si-omoara/speranta din mine/si tot.

daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil…

credeam ca daca ai aripi: zbori usor si-ating un nor, dar eram cu capul in nori, zborul e periculos, depinde cu cine zbori…

azi sunt putin trist, probabil ca tristea e din afara, daca ar fi din mine as fi prea trist…

. sa stii ca te iert/nu vreau sa astep/si chiar de ma doare/iubirea-i mai tare.

. status de tristete, nu mai cred povete… /status de tristete, gand de batranete…/ status plin de dor, ranile ma dor… /status plin de dor, iar nu esti amor…

iti cer iertare, stiu ca nu crezi ca ma doare, poate daca ai vedem lacrimile mele care cad in fiecare seara pe perna m-ai crede, te rog iarta-ma…

. azi plang dar si sper/ca printul nu-i el/c-a fost doar o clipa/ un gand ce irita

Sper ca ti.am fost de foloswinking

1 răspuns:
| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute