| lilwhitetrash a întrebat:

Bună tpu.Rezultatele de la simulari vor fi afișate pe internet(edu.ro)? În general as prefera un răspuns de la cei care au dat simulari în anii mai recenti/cei care știu sigur.

Răspuns Câştigător
| stefibulinutza a răspuns:

Hei! Din cate stiu eu, nu. Pe edu.ro se afiseaza doar rezultatele de la Evaluarea Nationala sau Bac, nu si de la simulari. Rezultatele vor fi afisate doar in scoala. Cel putin asa a fost la mine in clasa a 8-a cand am dat simularile.

| lilwhitetrash explică (pentru stefibulinutza):

Mersi,chiar a fost de ajutor c:

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Pe 31 se fac publice pe :
site-ul scolii siteul inspectoratului jud.
cu alte cuvinte toata lumea vede. asta e.