| Vintila_Raluca_Andreea_1997 a întrebat:

sa va spun cum s-a intamplat : Stateam in banca cu baiatul pe care il placeam... cand s-a sunat de pauza cel mai bun prieten al lui i-a zis ca il placeam ( nu stiu cum de si-a dat seama)... baiatul pe care il placeam i-a zis : Si eu o plac. Eu eram ascunsa dupa usa si nu m-au vazut. Iar acum cica o place pe cea mai buna prietena a mea si ma bate la cap cu chestia asta! Eu nu mai inteleg nimic! sad spuneti-mi parerile voastre! Funda!

Răspuns Câştigător
| DeeeaA a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el. Pot fi persoane in jurul tau care sa inventeze cum ca el ar place-o pe prietena ta. Daca tu zici ca iti e "cea mai buna prietena" atunci sper sa fie asa si sa nu "il mai seduca" pe baiatul de care esti asa de mult atasata stiind asta. Voi va vorbiti totul si o poti intreba si pe ea sa vezi ce parere are.winking
Pa, pa!

6 răspunsuri:
| simonafrumoasa a răspuns:

Alicebiank12 are mare dreptate vo spun din propia axperienta.

| crina_1119 a răspuns:

Poate si-a schimbat parerea si o place mai mult pe prietena ta sau poate vrea sa te faca geloasa daca ai zis ca te bate la cap cu asta. happy

| BianccaAlexandra20 a răspuns:

Vrea sa te fac geloasa big grin sa vada dac il iub cu adevarat:X

| Vintila_Raluca_Andreea_1997 explică (pentru BianccaAlexandra20):

Multumesc pentru raspuns kiss

| BianccaAlexandra20 a răspuns (pentru Vintila_Raluca_Andreea_1997):

Nu ai pentru ce :* dar ai putea sa faci si tu la fel cu cineva pe care el nu cunoste o pers inexistenta si asa o sa vezi daca chiar te place big grin