| Jaz a întrebat:

Sa va spun problema mea. Mie imi place mult de un baiat, dar ne-am certat dintr-o prostie, iar eu inca tin foarte mult la el, dar chestia este ca nici nu ma baga in seama cand trece pe langa mine si nu stiu de ce. Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| DianaScorpio a răspuns:

Pai daca spui ca v-ati certat, e clar ca din cauza aceea nici nu te mai baga in seama. Incearca sa vorbesti cu el, sa ii spui ca iti pare rau, si sa vorbesti cu el deschis despre problema asta. Unul dintre cele mai importante elemente in orice tip de relatie este comunicarea.

2 răspunsuri:
| DanielxD a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el.Sa il intrebi ce are, de ce e suparat.thinking

| OnlyGirl a răspuns:

Pai ar trebui sa-i ceri iertare si sa-i spui ceea ce simti pentru el, succes:*