| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa-i spun ce ma sfatuiti?

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sp in fata.happyAsta este cel mai potrivit.happy
Mult succes!happy

| lia a răspuns:

Stiu ca poate parea dificil, dar cel mai apreciat lucru este sa mergi sa vorbesti cu el despre sentimentele care i le porti.
Ca sa fii sigura ca nu ai parte de un refuz, cred ca trebuie pentru o perioada sa incerci sa iesi in evidenta, sa fii cu un pas inainte, informeaza-te despre el si incearca sa ii demonstrezi ca esti persoana potrivita happy
Succes!

| Lorenada a răspuns:

Iati inima in dinti si spune-i daca vrei sa fie al tau.

| AllenTJ a răspuns:

Fi sincera nu fi prefacuta

| tukhey23 a răspuns:

Poi unde mergi cu teama si rusinea, spune-i ce simti pentru el... sau roaga o prietena sa o faca happy

| ruxandra_7524 a răspuns:

Pai ai amnezie cand il vezi? spuinei direct... noua cine ne-a zis ...am facut dupa capul nostru

| dinusinziana a răspuns:

Spune-i-o pur si simplu. daca nu te va lua in considerare, inseamna ca nu te merita. daca are prietena.macar stii ca ai incercatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i pur si simplu. intreaba-l daca are prietena, si daca este interesat de inca una. daca castigi dupa aia lupta pentru el.copilul care nu plange nu-i da mama lui piept.asa ca ...indrazneste.

| blue_7670 a răspuns:

Un off pe mess, un sms. cu rusinea mori de foame

| yusuf a răspuns:

Awoloo laughing nu il intreba ceva de genu ai prietena? ca din star o sa iti zica nu, bineinteles daca tu nu stii viata lui intima, dai de inteles ca ai vrea sa fii cu el, pentru ca atunci o sa vina el singur la tine