| anonim_4396 a întrebat:

Sâmbăta asta (26 ianuarie 2013) a fost olimpiada de biologie faza pe sector. Sunt clasa a7-a. Ştiţi unde s-au afişat rezultatele? Fundă! Scuzaţi categoria.

Răspuns Câştigător
| ilinca23 a răspuns:

Buna!
In primul rand, olimpiada a fost ieri. Notele se afiseaza intai de toate, profesorilor. Daca vrei sa afli nota, vorbeste cu profesorul/profesoara tau/ta. Rezultatele pe internet vor fi afisate peste cateva zile, dupa depunerea contestatiilor, rezolvarea acestora etc.

| floriasdfg a răspuns (pentru ilinca23):

Mersi mult. Păi sâmbata asta = ieri. Am pus şi data.

1 răspuns: