| Gargaune a întrebat:

Buna TPU saptamina urmatoare este ziua mea si fac 14 ani imi fac ziua acasa dar nu stiu ce jocuri sa fac, imi dati idei de jocuri va rog
Dau funda

Răspuns Câştigător
| ISilvya a răspuns:

Stiu eu un joculet. Luati un sac/ghiozdan, puneti niste haine ciudate, vechi si apoi inchideti sacul/ghiozdanul. Puneti musica si puneti pe cineva sa o stinga atunci cand vrea. Incepeti sa dati ghiodanul de la unul la altul. Cand se opreste muzica cel care ramane cu ghiozdanul in mana trebuie sa ia o haina din el la intamplare. Dupa o pune pe el. Si asa mai departe. Castiga cel mai ciudat. Funda?

2 răspunsuri:
| ISilvya a răspuns:

Si la multi aaani!

| satan007 a răspuns:

Salut,poți să umpli un vas mai mare cu apă
Pui câteva mere în vasul plin cu apă iar voi trebuie să vă grupați câte doi și să încercați să scoateți cât mai multe mere din vas cu gura
Sau ai mai putea să te joci mațele încurcate sau baba oarba sau vațeascunselea