| BubbleGoom a întrebat:

Buna TPU` se incepe scoala...trec clasa 7-a...cite caiete imi trebuiesQ'?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Buna.
Pentru inceput la limba romana si mate iti trebuie caiete studentesti si la celelalte materii caiete normale. Dar depinde si de pretentiile profilor. Mai bine ai intreba-o pe dirigint/a ta.happy

2 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Cate caiete? pai o sa ai vreo 15-16 materii. deci vreo 12 caiete (fara sport, desen sau materii din astea)

| Maryse a răspuns:

Depinde cate iti cer profesorii, la ce obiecte. Aproximativ 13 caiete dictando, 6 matematica, 2 biologie, 2 geografie, 1 muzica. Cam pe tot anul.