| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU si in primul rand Craciun Fericit!
Ieri am facut ceva prostesc! Am mers cu clasa cu colindul si a mai venit un baiat cu noi. Eu sunt in clasa asta "noua" adica m-am transferat de anul asta si acest baiat acum in clasa a8a a plecat in iatalia. E dragut baiatul, nu imi place de el dar e de treaba. Si mergand nu stiu cum a venit vorba ca m-a intrebat de prietenul meu si i-am spus ca ne-am despartit(chiar ne-am despartit, dupa 1 an si 10 luni) si chiar nu mai stiu cum a venit vorba de sarutat dar stiu ca eu am zis "pai eu te sarut si acu`" si el a zis "saruta`ma", dar in gluma, si se uita la mine si intinde buzele si eu il iau si il pup pe buze!
Ce parere are baiatul asta despre mine? Nu vreau sa creada ca il plac. Pur si simplu sunt foarte zapacita.happy

6 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Poate in adancul sufletului chiar il placihappy. Mi s-a intamplat si mie. La inceput ti se pare simpatic, si dupa un timp, incepi sa constientizezi ca tu chiar il placi, si atunci va fi prea tarziuhappy. Eu zic sa iti pui ordine in idei si sa iti dai seama daca e adevarat sau nu, si daca e, de ce sa nu formati un cuplu:X?( Cadou de Mos Craciunbig grin).
Ceao!:*

| ºPishcotº a răspuns:

Pff.Inceaca. Nu ai nimic de pierdut, doar o experienta placutahappy. Si poate cu ocazia asta il uiti si pe fostul:*

| LolNope a răspuns:

Pai eu in locul sau as crede ca esti o fata "usoara", nu ca il placi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai imi place tipul, dar eu il iubesc pe fostul. Imi pare asa de rau ca am facut asta, acum incepe tot mai tare sa imi place de el si acum alta reletie chiar nu mai vreau.

| ChrishaChry a răspuns:

Pai s-a vazut ca-l placi...Si el asta crede poti fii sigura...

| Pusky3 a răspuns:

Pai incearca sa vorbiti face 2 face si sa-i explicihappy nu lasa sa traga el concluzii. poate ii place de tine sau poate e genul de tip mai "afemeiat" scuze dar nu-l cunosc.incearca sa purtati o discutie despre ce s`a intamplathappy