| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa nu para o intrebare stupida dar... exista carti care sa te invete cum sa fii detectiv? Daca da stiti cateva nume si de unde as putea sa le iau? P. S: Sunt din bzbig grin

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Normal ca exista si nu inteleg de ce intrebarea ta ar fi stupida!?
Eu am vazut o asftefl de carte,mai bine zis era vb de niste strategii pentru a fii un bun detectiv.
Numai stiu exact cum suna titlul,dar in linii mari,cam asa era.
Eu am vazut cartea asta in supermarketul Kaufland la mine in oras,,dar cu siguranta au in toate retele de magazine.
Incearca si tu la Kufland in Buzau,trebuie sa fie si pe acolo un supermarket din asta si vezi daca gasesti cartea.
Eu am vazut o, deci, cu siguranta exista astlfel e carti!
Succes!