| BoOoMbOnik a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat cu site-ul Sexyme.ro? Cand intru de cateva zile imi zice ca " This account has been suspended " si nu inteleg ce s-a intamplat. Stie cineva ce inseamna asta adica ma refer daca aveti idee de ce apare asa poate aveti si voi cont ma gandeam. Si o sa isi revina sau s-a sters site-ul? Nu va mai exista?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Site-ul a fost inchis pentru neplata. Daca va mai exista sau nu, depinde de adminul acesteia.

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Păi " This account has been suspended " înseamnă "Acest cont a fost suspendat".
Site-ul mai există. Contul tău nu mai există.

| BoOoMbOnik explică (pentru hideaway):

Am mai multe conturi si nici macar nu eram logata de cand intru pe pag spune asa e ceva in legatura cu site0ul nu cu contul meuwinking

| hideaway a răspuns (pentru BoOoMbOnik):

Aaaa. Păi înseamnă că site-ul acela nu mai există. Sorry...