| IanSomerhalder a întrebat:

stiti ca la messenger avem numele ala(nu id)si eu am numele ala"TraficantDe SentimenteRoz"si cineva radea de mine.,, credeti ca e urat numele ala? PS sunt fata

Răspuns Câştigător
| bebelusamada a răspuns:

Pt ca esti fata normal ca nu e urat daca erai baiat da era cam penibil dar fiind fata e numai potrivit pentru tne...imi dai funda big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti fata scrie "Traficanta de"...ce vrei tu.
Asa zici ca e nickname-ul unui gay.

| melittlelioness a răspuns:

Nu este urat dar de ce nu incerci ceva care sa te reprezinte mau mult pe tine ca fata? Pare mai mult un nimic de baiathappy

Funda?happybatting eyelashes

| PanteraRoz1997 a răspuns:

E super numele si daca nu-i convine sa se uite la numele lui inainte