| ana19ana a întrebat:

Am un catel pe nume Rocky! Credeti ca numele lui este urat?

Răspuns Câştigător
| Dahliaa a răspuns:

Nu, este foarte frumos si cred ca se bucura cand il strigi pe nume.

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu.asa il cheama si pe al meulove struck

| simf a răspuns:

Catelul tau e cel mai cel din luem pentru ca e al tau. si daca tie iti place numele lui, el recunoaste numele oricum nu conteaza ce cred altii. "rocky" mie mi se pare un nume ok pentru un catel.

| lolipopfree a răspuns:

Nu e dragut love struck.Am mai auzit numele e chiar fain. Ce rasa e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, numele unui catel trebuie sa fie scurt, pentru ca sa il retina si sa raspunda la comenzi;-) Rocky e ideal ca nume.

| CAMELEON07 a răspuns:

E un nume draguthappyhappy:X
Cel putin mie imi placee:*:*

| MeYouAllNight a răspuns:

Da, este. Imi pare rau...