| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU`happy, Stiti cumva daca serialul "Iubiri Secrete" de pe PrimaTv. s`a terminat sau nu? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Buna Bianca.:*Sa terminat... Dar au inceput sa faca alte emisiuni pe data de 15. Acu 3 zile in urma. va aparea din nou alt sezon. Fundaa?:-x:*

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Barbiiiiie):

Aha deci sezonul 3 va incepe luna urmatoare pe 15 big grin mersii mult, nu am apucat sa ma uit la ultimele episoade din pacate dar ma voi uita pe net ca sa vad cum s`au terminat :*

2 răspunsuri:
| protopopicitorescovici a răspuns:

Nu s-a terminat incepe sezonul 3 a si spus nu te-ai uitat la iubiri secrete ulltimul episod. Incepe sezonul 3 pe 29 februarie.