| elena98 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare foarte ciudata dar totusi... Nu suport picioarele fara sosete! Indiferent de anotimp. Indiferent de momentul zilei. Acum ca tot e vara. parca parca pot sa stau. dar nu mult... Ce sa fac sa rezist fara sosete? Funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Stiu.iti crapa calcaiele daca stai prea mult fara sosete si mergi mult in slapi si incaltari de plastic.Ai grija de picioarele tale, spalate daca ai transpirat si foloseste o crema de la farmacie sa iti mentii picioarele fine si frumoase!happy Multa sanatate!

| cristi1212 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa stai fara sosete. Cumpara sosete subtiri pentru vara, se gasesc in orice piatahappy Stiu cum e, urasc sa nu am sosete in picioare cand sunt incaltat cu adidasi sau ceva.

| elena98 explică:

Nu e vorba de asta... dar nu suport eu. sunt fine picioarele... dar nu imi place cand se dau unul de altul laughing