| Hainagiu_Tudor_1905 a întrebat:

sunt baiat, si cum aflu daca o fata ma place. Si cum as putea sa fac o fata sa ma placa, am 14 ani, a cam venit vremea.

Răspuns Câştigător
| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Prin semnele non-verbale. https://www.youtube.com/watch?v=v-HQLB39sM4
Uite ce e. Ai tot timpul din lume. Nu ai de ce sa te grabesti,

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii tu ca a venit vremea? Esti mic inca. Asteapta sa mai cresti.

| T0T a răspuns:

Cum afli? O întrebi. Cum o faci să te placă? Prin felul tău de a fi, nu încerca altceva căci asta e singura metodă care chiar poate să facă lucrurile să fie ok.
Cât despre faptul că "a venit vremea", eu îți recomand să nu te grăbești sau să ai o relație doar de dragul de a avea, mai bine aștepți până știi că ai întâlnit persoana potrivită.

| danutzu96 a răspuns:

A venit vremea de invatat poate, daca esti clasa a8-a baga tare pentru evaluare.

| DryIce a răspuns:

Esti batran. Auzi ca la 14 ani a venit vremea, altii de la 5 ani au inceput cu fetele. Pff tu la varsta asta ce mai vrei, ti-a trecut vremea deja, gata. happy

| famrussu a răspuns:

Eu iti zic ceva happy ia si termina scoala-liceul ..si dupa aia iti cauti fete..acuma e devreme...toate la timpul lot
Dar daca tot vrei-e foarte usor ii zici fetei ca o placi..doar nu pierzi nimicawinking Bafta