| All3Cs4ndr4 a întrebat:

Plac un baiat
dar el s-ar putea sa nu ma placa e amuzant dar are cateva defecte... nu l-am placut niciodata dar acum mi se pare simpatic cine imi cele mai bune sfaturi ca sa aflu (daca ma place ) dau funda

Răspuns Câştigător
| xCăpşunici a răspuns:

Buna.kiss

Dragostea e complicat de simpla,

Stii.Un baiat e.Important: Un baiat te iubeste.dar asta dupa ce il iubesti tu : incerc sa te ajut :si vreau sa ma asculti
Nu Risti Nimic
Daca ii spui
Nu am de gand sa-ti dau un raspuns banal de genu : spune-i in fata.Stiu.ai mai auzit asa ceva, Din nou nu risti nimic.

Fa rost de numarul lui si suna-l sau vorbiti pe mess.acolo e mult mai greu.trebuie sa stii ceva :sigur! Atunci cand se afla sentimente se nasc sentimente.

Spune-eu.:X.

Bafta

2 răspunsuri:
| All3Cs4ndr4 explică:

Nu nu e el e (secret) nu te intereseaza

| TheXFactor a răspuns:

Alecsandra stiu cine e cel de care vorbesti e:Cosmin Cristea