| Deni222 a întrebat:

Sunt confuză și nu știu ce să fac. Sunt în clasă a 8-a și trebuie să ma gândesc la ce liceu vreau să dau. Prima dată mă gândeam să merg la un liceu cu profil uman, gen științe sociale, dar toți prietenii, inclusiv profesorul de desen îmi spun să merg la Arte, pentru ca am talent. Dacă ar fi să merg la liceul de Arte, ce aș putea să fac mai departe, și cat se poate câștiga dintr-o meserie de genul?

Răspuns Câştigător
| Hemmingsophobic a răspuns:

Nu contează ce meserie ai și cât câștigi. Atâta timp cât faci ceea ce-ți place, crede-mă ca nu ai ce regreta.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti alege arhitectura. E banoasa happy

| al9264 a răspuns:

Fa ce iti zice inima