| Angel_3284 a întrebat:

Sunt din Craiova, si eu cu o fata si un baiat vrem sa facem o trupa de dans hip-hop. Daca sunteti din Craiova si va pricepeti la dans hip-hop, daca cunoasteti pasii dansului si va pricepeti la coregrafie, contactati-ma la id asta: bruneta_sexy_rea94. Avem nevoie de 2 baieti si inca o fata. Dar astept multe propuneri si vom face o preselectie! Si putem face exceptie, si mai inmultim trupa...astept sa ma contactati...

app daca s-ar numi trupa de dans: X-treme Motion... ce parere aveti?

Multumesc!

1 răspuns:
| Tufuu24 a răspuns:

Eu sunt din Bacau si eu am o trupa de break dance. Si va sfatuiesc ca daca faceti o trupa. sa tineti de ea si sa treceti peste toate impreuna. XOXO.

Tuff.