| Angel_3284 a întrebat:

As vrea sa fac o trupa de dans hip-hop, cam greu stiu, dar nu stiu cu ce sa incep, eu una ma pricep la dans, si am cativa candidati, dar nu am idee cu ce sa incep. Nu stiu cine m'ar putea ajuta cu coregrafia. Nu cunosc pe nimeni care cunoaste pasi de hip-hop. Ce as putea sa fac? thinking Sunt din craiova si daca stiti care'va din voi pasi de hip-hop sau va pricepeti la coregrafie id meu este bruneta_sexy_rea94 poate ma ajutati... dati'mi idei ce as putea face! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mafy_liviu_54848 a răspuns:

Draga larysa primul lucru care il poti face este sa dai cat mai multe mesaje si cel mai bine le dai in judetul tau spune-le povestea ta ca eu cred ca sunt cateva persoane care intereseaza lucrul asta da anuntul in craiova cauti coregraf...si parerea mea e ca pana atunci cand il vei gasi cauta pe youtube lectii de hip-hop si incearca sa faceti repetitii pana cand gasiti coregraful si sunteti si in forma te puup si sincer imi place foarte mult ceea ce vrei sa faci felicitari eu stiu ce inseamna foarte bine

3 răspunsuri:
| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Si eu am o trupa de dans nu chiar hip-hop...incercati sa va uitati pe net la niste pasi la tv si cand va intalniti ii puneti impreuna si tot asa si face-ti un dans. apoi cautati un manager in orasul vostru iar daca lui ii va placea cum dansati va va gasi spectacole si ve-ti face si banilaughingdar de ce va trebuie un coregraf? daca ai zis ca va pricepe-ti faceti singuri coregrafiilehappygood luckhappy

| borntotwerk a răspuns:

Buna.as vrea si eu sa intru in trupa.fac dansuri de 5 ani..si de curand m-am mutat in Craiova. daca mai e valabil anuntul contacteaza-ma la nr 0761075695.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna