| Ziiziii a întrebat:

Buna TPU.Sunt distrusa!sadPrietena mea cea mai buna m-a tradat, poate ca nu a fost cu intentie dar a facut-o.In fine...Am nevoie de niste statusuri gen :am avut incredere in tine, te-am crezut suri a mea dar tu m-ai ranit, eu nu o sa ma razbun pe tine pentru ca inca tu esti o parte din mine... ceva de genu asta,"statusul" asta eu l-am compus, ce parere aveti?big grin

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa ai crezut ca ti prietena cea mai buna dar s a dovedit,,contrariu,,...ce mai are rost sa i mai zici chestiile alea pentru ca si a dat cu firma in cap,tu de astfel de prietenie ai nevoie? ea trebuie sa vina la tine cu scuze dar poate ca nu i pasa,spui ca poate nu a fost cu intentie, in general toti gresim dar,, nu cu intentie,,

| Ziiziii explică (pentru mona):

Ai dreptate,dar totusi,oricum m-ar rani ea va fi mereu in inima mea,imi era ca o surioara,daca ea a fost certata si eu,daca ea avea necazuri si eu,dar eu cand eram la necaz ea nu era cu mine,dar la bine era cu mine,ce sa fac? nu o pot trada, nu sunt asa, o iert chiar si daca mi-ar creea 100 de probleme...dar ea ea gresit,stie dar nu imi spune nimic,ea tine suparare pe minesad ca a gresit, dar eu nu ii tin suparare, nu stiu daca ma intelegi

| OTipa1 a răspuns:

Este bun, dar mai bine rezolvi ce ai de rezolvat cu ea fata in fata (parerea mea).

| Ziiziii explică (pentru OTipa1):

Eu am nevoie de niste status, sa imi descarc tristea acolo si sa il las acolo...nu il mai vreau, intelegi? am nevoie de statusuri

P.S.-buna idee ce mi-ai dat, mersi