| Everlasting a întrebat:

Sunt fata, am 13 ani, 160cm si 50kg. Vreau sa slabesc! Practic tenis de doua ori pe saptamana. De saptamana viitoarea voi merge la fitnes centru. Oricum nu ma prea ajuta! Cum pot sa slabesc mai repede? PS: burta, solduri si picioare!

Răspuns Câştigător
| MymyMihaela a răspuns:

Esti foarte ok pentru varsta ta, foarte ok. As vrea sa fiu ca tine, nu esti de loc grasuta. La inaltimea ta greutatea ideala este cea pe care o ai. De slabit poti slabi si acasa. Faci exercitii, alergi.

3 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Ciudat ca tu ai 50 de kg ai eu 63, nu trebuie sa slabesti.

| Everlasting explică (pentru doreal):

Sunt complexata din cauza picioarelor si burtii

| doreal a răspuns (pentru Everlasting):

Eu zic, ca nu trebuie sa slabesti, eu am 1, 61 da trebuie sa dau jos, dar tu o sa mai cresti. Nu are rost sa ti o dieta, altii au ajuns din cauza ditelor la spitale, operatii. Daca vrei totusi sa dai jos de ce nu mergi cu bicicleta? Sau sa iti iei una de camera. Cum mergi la fitnes dai jos.