| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

Buna TPU.sunt fata si aseara am dormit la prietena mea cea mai buna. ea se foia si am intrebat-o ce are si avea febra si o durea stomacul si in partea stanga. a spus ca nu o doare cum o durea inainte sa se opereze de apendicita.si azi durut-o la scoala, dar nu tare si nu a mai avut febra. oare ce are?

Răspuns Câştigător
| Pysycutzzata a răspuns:

Daca s-a operat recent la apendice probabil ca asta ar fi cauza, dar oricum sa mearga la un control ca e spre binele el, sper ca ti-am fost de ajutor!:*:*. funda?