| DARteiubesc a întrebat:

TPU! Sunt impreuna cu iubitul meu de 2 luni. Eu nu ma prea consider de nasul lui si chiar sunt cateva persoane care i-au spus lui asta, dar nu de fata cu mine. Din cauza asta am inceput sa ma simt putin deprimata deoarece tin foarte mult la el si ma afecteaza toate aceste lucruri. Am inceput incet, incet sa imi pierd increderea in mine si sa ma subapreciez din ce in ce mai mult. Ce sfat mi-ai da?

Răspuns Câştigător
| Mimzy a răspuns:

Buna! Inteleg cum te simti! Am avut si eu un moment in care mi-am spus ca nu il merit,ca nu am ce cauta eu cu el sau ca nu sunt destul de buna pentru el(nu interpretati...) laughing))
Trebuie sa fi mai sigura pe tine. Uita-te in oglinda, recunoaste faptul ca esti o fata frumoasa, desteapta si awesome si spune asa "Ne potrivim perfect!" pentru ca eu sunt sigura ca toate acele "persoane" care au zis asta nu sunt decat niste gure-sparte geloase, invidioase, sau care nu au ce face cu timpul lor liber.
Daca voi sunteti impreuna, inseamna ca tu chiar esti de nasul lui si nu trebuie sa te lasi intimidata de ceea ce spun unii prosti care te barfesc pe la spate.
Sper ca te-am ajutat!
PS: Sa va tina! :*

2 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Nu te mai uita tu după ce cred alții, lasă-l pe iubitul tău să decidă asta, el știe mai bine. Când va spune el asta, atunci vei avea motive să fi deprimată.