| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a la profil mate-info bilingv engleza, iar din a 10-a vreau sa ma mut in acelasi liceu la mate-info intensiv informatica. Am vrut sa ma mut din sem 2, dar nu s-a putut fiindc nu erau destule locuri bla bla...

Media o s-o am mai mare ca cea a ultimului admis, dar cred ca trebuie sa-i duc si o "atentie" mai maricica directoarei, ca sa accepte transferul...

Deci... Ce sa-i duc?

2 răspunsuri:
| andreidraga a răspuns:

Din cauza asta toti asteapta spaga la noi. Ce sa-i duci? Nimic! Te duci si ii explici cu argumente ca meriti sa fii in clasa aia.

| passenger a răspuns (pentru andreidraga):

Asa am facut si-n semestrul 2, si nu am fost lasata pe motiv ca nu sunt destule locuri