| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 9'a si nu reusesc sa ma decid thinking sa'mi iau un ghiozdan mai funny sau o geanta... voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| alexutza_1615 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebuie sa-ti iei un ghiozdan mai funny...si dupa pe parcurs poti lua o gentuta, pentru ca trebuie sa vezi si cum se poarta cei din jurul tau.asa daca o sa vi la liceu din prima cu geanta o sa te creada fitoasa sau nujt ce.Dar iti poti lua ce vrey.depinde si de stilul tau.bafta.pup

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Amandoua. iarna cand e frig si zapada etc eu zic sa iti iei ghiozdan ca sa iti fie mai usor, iar in restul anului gentzi. big grin
asa am facut eu si a fost foarte bine.

| Fillaide a răspuns:

Asta este strict la dorinta ta, eu insa cand am inceput liceul am trecut de la ghiozdan la geanta.

| emima a răspuns:

Eu intr-a 9a mi-am luat ghiozdan dar cand am inceput scoala mi-a parut rau ca nu mi-am luat o geanta sport

| BlackPrincessCat a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat. Daca esti fata poti sa iti iei o geanta frumoasa si poti pune brose dragute. Dar daca esti baiat, categoric ghiozdan.Baietilor nu le sta bine cu geanta, ii face mai feminini.