| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a VII-a si nu imi place deloc matematica. Cum sa reusesc sa invat mai bine ca nu ma mai descurc aproape deloc. Se apropie si Teza si nu stiu ce sa fac. FUNDA la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Sincer nu are rost sa dai banii pe meditatii. Nici mie nu mi-a placut si nu ma descurcam dar m-am ambitionat si am invatat formulele, definitiile, teoriile, proprietati, absolut tot. Am fost foarte atenta la modul in care se aplica dupa care am facut exercitii cu caietul de clasa uitandu-ma la ceea ce nu stiam apoi faceam fara. Dar fara munca nu faci nimic. Tot prin clasa a7a aveam si eu probleme iar acum in clasa a10a sunt cea mai buna din clasa si chiar as fi vrut sa merg la mate-infowinking

3 răspunsuri:
| xqDemiiLovato a răspuns:

Meditatii
in jur de 20-25lei/1 ora jumate; 2 ore

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Pai ai putea lua niste pai ai putea lua niste pastile care se numesc MemoPlus astea te juta la memorat sau daca nu reusesti cu pastiile incearca ce am facut eu cand eram intrea a 7 scrieti raspunsurile pe care crezi tu ca nu le sti pe mana laughing. Funda?