| onuticuta200312 a întrebat:

Sunt in clasa aIX-a si candidez pentru functia de vicepresedinte al Consiliului Scolar a Elevilor si as vrea niste propuneri despre cum as putea influenta liceul pentru a ma vota. Adica vreau sa imi dati idei despe ce as putea face in liceu ca vicepresedinte. FUNDA!

1 răspuns:
| maria199726 a răspuns:

Ai pute incerca sa vezi ce-si doresc cei mai multi elevi si sa propui toate aceastea intr-un consiliu profesoral. Sau sa vi cu idei de parteneriate intre scoli gen: meciuri amicale de fotball/baschet/handball, concursuri de pictura cu diferite premii pe care scoala si-le poate permite.