| aana a întrebat:

Hei TPU :*
Vreau sa candidez la presedentia consiliului elevilor si trebuie sa-mi fac o campanie prin scoala, adica pe langa bomboane, fluturasi si afise, trebuie sa merg din clasa in clasa sa imi prezint propunerile... aveti idei de ce as putea face?
Multumesc mult! :*big grin

Răspuns Câştigător
| loveisfreedom a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii indrazneata si POPULARA.trebuie sa ai tupeu si sa iti expui parerea si ceea ce gandesti.

1 răspuns:
| Aneurysm a răspuns:

Mdeah, au venit unii pe la mine în clasă. Erau doi copii de-a 11-a, îi ştiam, care candidau la preşedenţia consiliului bla bla. Ai putea merge prin clase şi fii simpatică, glumeaţă, să nu fii nu o curvă arţăgoasă că nu te va suporta nimeni -___- So... atât.