| Nimeni99 a întrebat:

TPU!
Sunt la filologie si as vrea sa merg la facultatea de medicina veterinara, doar ca imi trebuie chimie si biologie, materii pe care nu le mai facut din clasa a11-a. As putea sa invat singura sau sa mi pun meditator. Credeti ca merita? Mentionez ca sunt in clasa a11-a.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai cunostintele de baza de la cele doua materii, atunci poti prin studiu individual, sa-ti atingi scopul. Mult succes si nu amana prea mult!

| GoldandSilver a răspuns:

Sunt sigur ca poti daca vrei. Incepe prin recapitulare notiunilor de baza de biologie si chimie si apoi continua sa avansezi! Imi pare rau ca nu esti la stiinte ale naturii, ca nu ai fi avut aceasta problema, dar ce sa faci, uneori nu le poti avea pe toate. Mult succes! Funda?

| Sfatuitoarea01 a răspuns:

Am o prietena care a facut acelasi lucru. A fost la filologie si a inceput cu meditatiile din clasa a 12a (cam tarziu, trebuia sa inceapa din a 11a, parerea mea). Daca vrei, POTI. Multa bafta!