| Maryna78 a întrebat:

Sunt la profilul de turism si alimentatie si vreau sa stiu ce materii o sa fac si cele care voi fi scoase de orar si daca puteti sa-mi spuneti in mare nr. de ore pentru fiecare materie. Unii spun ca voi face fizica chimie si biologie iar altii spun ca ele vor fi scoase din orar. Cand o sa fac practica? In cursul anului scolar de 2 ori pe sapt. sau in vacanta de vara primele 3 saptamani?

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal big grin o sa faci multe module asa o sa se numeasca obiectele tale de specialitate big grin vei vedea si vei face practica :d dupa profilul rau big grin adica bucatar in clasa a 9a o sa va puna in laboratorul de specialitate sa face preparate usoare big grin...