| nico98 a întrebat:

Sunt putin ingrijorata...menstruatia mea a intarziat deja cu o saptamana. Inteleg ca acum e neregulata dar o diferenta asta de mare...Voi ce ziceti, e normal?

Răspuns Câştigător
| LillyPubs a răspuns:

Da,este normal! Mie mi-a intirziat 10 zile si de asemenea mi-am facut griji, dar nu a fost nimic rau.Cred ca de aia ca suntem in vacanta si ca nu facem nimic toata ziua ne intirzie.Eu in ziua 10 am iesit afara si am facut putin efort fizic si mi-a venit.Am incercat sa ma ridic la bara, si sa fac lucruri legate de intarirea muschilor. Daca vreai sa-ti vina mai repede, fa si tu efort fizic un pic mai mult. Sper ca te-am ajutat! Pa! FUNDA?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poate sa-ti intarzie si o luna. Stai linistita pana va fi regulata vei avea multe dereglari.

| pretty34 a răspuns:

Daca nu ai facut nimic, n-ai de ce sa iti faci griji; poate aparea cu o saptamana inainte/ dupa data precedenta.