| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si mi-a intarziat menstruatia 2 zile.Nu am avut niciodata contact sexual deci nu am cum sa fiu insarcinata.Prima data ciclui mi-a venit acum o luna.Sunt putin ingrijorata... Eate ceva normal? Cel mai bun raspuns primeste fundita...si va rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Dupa 2 ani menstruatia ta va fi regulata.Este ceva complet normal. Daca doar o singura data di-a venit, se poate sa iti mai vina si dupa cateva luni.E normal!happy