| Alice990 a întrebat:

Bună TPU, sunt puțin speriată ieri seara m-am lovit in zona intima pe bicicleta m-a durut foarte puțin nu asa rau (nu am simtit o durere sau sangerare pe moment) astăzi am început sa sangerez foarte puțin și am o durere mica de burta credeți ca e posibil sa îmi fi rupt himenul? Țin sa menționez ca este zilele în care îmi vine menstruația de obicei

1 răspuns:
| Crescent a răspuns:

Poate ca pur si simplu ti-a venit menstruatia. Stii cum se intampla de obicei. E ceva diferit fata de datile trecute? Daca ti se pare ca ceva difera, atunci ar trebui sa mergi la un doctor.
Cred totusi ca nu ai nimic si ca doar esti speriata de la faza cu bicicleta.