| Joanne a întrebat:

Sunt secretara Consiliului Scolar al Elevilor si trebuie sa scriu procese verbale dupa fiecare sedinta. as vrea sa stiu cum se face asta(mi-ar fi de mare ajutor si un exemplu de proces verbal). acord funda persoanei cu cel mai bun raspuns. big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Astazi... pui data

la sedinta consiliului scolar al elevilor s-au discutat urmatoarele

-ideea 1
-ideea 2
etc.

1 răspuns:
| SentimenteColorate a răspuns:

Pei 1 faci sendita si aduni toti parinit lor
2 le spui ce face la scoala cum invata la noi la scoala inainte de sedinta ne da ceva fise si completam
1 ai mintit vroata parinti dar invatatoarea ai timp liber etc... si la paritni apoi le dai ceva big grin